Nabídka masáží

Masáž je nedílnou součástí zdravého životního stylu. Odstraní problémy vzniklé z celodenního sezení u počítače, uvolní nohy znavené dlouhým stáním v práci, napomáhá regeneraci svalů a odstraňuje drobná poranění při sportu.

Vitalizující masáž

Masáž se skládá ze suchého ošetření pomocí bukových kartáčů s přírodními štětinami a následného promasírování bio olejem z Břízy bělokoré.

Suchá kartáčová masáž

Stimuluje krevní oběh, odstraňuje odumřelé buňky, zjemňuje pokožku, stimuluje lymfatický systém a pokožka je krásně připravená pro další ošetření kvalitními přírodními oleji, kdy jsou hodnotné složky olejů pokožkou lépe vnímány.

Speciální bukové masážní kartáče s přírodními štětinami jsou určeny k jednorázovému použití. Po ošetření si klient kartáče odnáší k domácímu použití. Při opětovné masáži s vlastními kartáči uplatním slevu 250 Kč.

Olejová masáž s Břízy bělokoré

Bříza je symbolem mládí, svěžesti a krásy.

Luxusní 100% přírodní aromatický masážní olej s extraktem z břízy bělokoré s vyhlazujícím sójovým, zklidňujícím kokosovým a pečujícím jojobovým olejem.

Regenerační extrakt z břízy bělokoré, je tajemstvím houževnatosti a odolnosti toho stromu. Extrakt je plný vysoce účinných antioxidantů a betulinu, který má protizánětlivé účinky, společně tak tvoří silnou dvojku v regeneraci pokožky. Látky obsažené v extraktu mají změkčující účinek a stahují póry.

Použité kartáče i olej je od firmy PINO Pharmazeutische Präparate GmbH

od 630 Kč | zobrazit ceník


image

Bambusová masáž

Bambusová masáž patří k novinkám světových wellness a spa center.

Je to velice účinná, uvolňující a reflexní masáž s lymfatickými vlastnostmi. Napomáhá k odbourávání celulitidy a přirozené detoxikaci těla. Stimuluje nervová a svalová vlákna, perfektní proti ztuhlosti svalů nebo pro sportovce. Má kosmetické účinky v oblasti obličeje (odstraňuje tzv. druhou bradu, drenážuje obličej). Pokožka je po této masáži pružnější, jemnější a zářivější.

Při bambusové masáži pracuji s tlakem a daným typem bambusové tyče, která je nahřátá na příjemnou teplotu. Bambusová masáž je silovější masáž, určité partie masíruji i ručně, dle individuálních potřeb klienta.

Masáž nedoporučuji extrémně hubeným osobám a starším lidem.

od 530 Kč | zobrazit ceník

image

Lávové kameny – Hot Stones

Málokterá masáž dokáže navodit takové pocity jako právě masáž horkými kameny. Představte si příjemné teplo pravých lávových kamenů, spojené s vůní bio oleje.

Během této masáže se využívají speciální havajské techniky (vychází se z havajské masáže Lomi Lomi), které ve spojení s horkými kameny a s použitím bio olejů tělo dokonale promasírují a prohřejí. Díky této kombinaci má masáž vysoký terapeutický a relaxační účinek.

Horké kameny stimulují oslabené partie, krevní a mízní oběh, zvyšují mikrocirkulaci, zrychlují buněčný metabolismus, urychlují odstraňování škodlivin a toxinů, odstraňují svalové spasmy a blokády, vyživují meziobratlové vazy spolu s použitým olejem, urychlují regeneraci, prohlubují relaxaci a energetické toky v těle, prohřívají celé tělo a celkově uvolňují centrální nervovou soustavu. Masáž se vyznačuje velmi vysokou příjemností zejména v zimních měsících.

od 530 Kč | zobrazit ceník

image

Thajská masáž nohou

Relaxační a energeticko-harmonizačně uvolňující masáž chodidel a nohou. Pracuje se na energetických drahách chodidel a nohou až ke kolenům. Masáž je kombinací uvolňujících technik, akupresury, protahování, uvolňování napětí v kloubech (kotník, prsty) a uvolnění ztuhlého svalstva lýtek. Za pomoci speciálního dřevěného kolíčku se provádí hluboká stimulace akupresurních bodů, které odpovídají jednotlivým vnitřním orgánům. Doteky během celé masáže jsou vždy cílené a není používáno síly, jako v tradičním thajském pojetí. Tlak je vhodně uzpůsoben našemu evropskému vnímání tlaku a bolesti, takže celkově se budete cítit uvolnění a zbavení stresu, v dobré náladě a s pocitem lehkých nohou.

Masáž je prospěšná z důvodu povzbuzení činnosti orgánů dýchací, trávicí, vylučovací soustavy a zlepšuje krevní a lymfatický oběh. Masáž navozuje déletrvající pocit uvolnění, lehkosti, zbavuje nejen únavy a bolestí nohou, ale uleví i křečovým žilám či bolestem hlavy. Při pravidelné aplikaci svým harmonizačním účinkem na celé tělo vhodně udržuje člověka v dobré fyzické i duševní pohodě.

od 530 Kč | zobrazit ceník

image

Klasická masáž

Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra.

Klasická masáž způsobuje značné prokrvení především svalového a vazivového aparátu, ale druhotně i vnitřních orgánů. Dochází při ní ke zrychlení výměny látkové, vytlačení odpadních, balastních látek (např. solí vápníku, kyseliny mléčné, vody…) do kapilárního a lymfatického řečiště. Ztuhlý svalový systém reaguje uvolněním jednotlivých vláken, povolením spazmů. Nastupuje celková regenerace organismu, odstranění únavy, pocit lehkosti a volnosti těla (hlavně při celkové masáži). Klasická masáž může prospět i kloubům díky prokrvení a vybalancování svalových skupin, které klouby fixují.

U klasické masáže se provádějí vydatnější a tvrdší hmaty, které odstraňují nahromaděné únavové látky např. kyselinu mléčnou ve svalech. Upřednostňuje se masáž celková, ale nejčastěji se používá masáž zad a šíje.

od 360 Kč | zobrazit ceník

image

Baňkování

Princip baňkování spočívá ve vytvoření podtlaku, který způsobí vtažení kůže s podkožím do baňky, přičemž dojde k výraznému uvolnění svalů a rozproudění toku energií.

Dochází tím k čištění organismu od toxických látek, které se ve ztuhlých svalech usazují. Baňky a baňkování ovlivňují lymfatický systém (látkovou výměnu) a tím stimulují imunitu organismu. Používají se k odstraňování bolesti páteře a pohybového aparátu, příznivě ovlivňují také správnou funkci vnitřních orgánů. Baňkování působí příznivě na bolesti hlavy, únavu či následky stresu. Baňky se mohou nechat individuálně působit nad kritickými místy (lokální spasmy, místa bolestivých reflexních změn), nebo se jimi přejíždějí olejem namazaná záda, čímž se masírované plochy velmi výrazně prokrví. Kůra pomocí baňkování je výjimečná tím, že docílí velmi intenzivní prokrvení masírované tkáně.

Po baňkování je možné, že na těle zůstanou „modřiny“ v místech, kde byly baňky přiloženy. Ty však nejsou nebezpečné a během několika dní samy zmizí.

od 360 Kč | zobrazit ceník

image

Segmentová reflexní masáž

Segmentová reflexní masáž je odvozena z klasické masáže a jedná se o manuální léčebný zásah na povrchu těla, aplikovaný v místech druhotných reflexně vyvolaných změn. Léčebný účinek se dosahuje prostřednictvím nervových spojů. Masáž působí na nervový systém. Používá se zejména při poúrazových a pooperačních stavech, poruchách prokrvení, při funkčních, degenerativních a některých chronických revmatických onemocněních páteře a kloubů.

Reflexní masáž se provádí na sucho, bez použití masážních prostředků, hmaty jsou prováděny pomalu. Masáž zahajujeme podél páteře, v kořenové oblasti segmentů a teprve potom se postupuje do periferie. Poloha pacienta záleží na vybrané sestavě, využívá se polohy na břiše nebo v sedě.

od 300 Kč | zobrazit ceník

image

Kinesiotaping

Princip účinku elastického tejpu je zcela nový a převratný jak pro sport, tak pro rehabilitaci, fyzioterapii a v neposlední řadě i lymfologii.

Tejp je vyroben na bázi elastické bavlny, která je podobná pružnosti lidské pokožky, a tato vlastnost je právě využívána v této metodě. Svaly a klouby mohou aktivně pracovat, nejsou omezovány a navíc tato technika aktivuje nejen svaly, klouby, ale hlavně lymfatický systém. Kinesiotaping je také vhodný jako doplněk při hojení jizev.

Kinesiotejp se lepí na čistou, suchou a odmaštěnou pokožku na sval v maximálním protažení. v případě silného ochlupení je lepší provést před aplikací depilaci (páska lépe přilne a její odstraňování potom není bolestivé). Napnutí a směr vedení tejpu se volí podle zamýšleného účinku na základě znalostí anatomie.

S kinesiotejpem lze díky jeho voděodolnosti provádět běžnou denní hygienu, případně plavat. Je třeba dbát na to, aby se po koupeli, resp. návštěvě bazénu tejp vždy pečlivě vysušil ručníkem. Nedoporučuji návštěvu sauny, ani tejp sušit fénem (lepidlo se aktivuje teplem a tejp by se náročně odstraňoval).

Kinesiotejp ve většině případů nevyvolává žádné podráždění, nicméně pokud by došlo ke svědění nebo zhoršení potíží, je třeba tejp odstranit.

od 100 Kč | zobrazit ceník

Flossing

Flossing je kompresní intervalová metoda využívaná k mobilizaci kloubů a regeneraci celého pohybového aparátu.

Tato metoda umožňuje rychlejší návrat sportovců do tréninkové fáze, zlepší regeneraci, pomůže ke snížení otoků, zrychluje návrat rozsahu pohybu po operacích.

od 100 Kč | zobrazit ceník


Fasciální terapie

Při terapii se používají fasciální nože.

Jedná se o profesionální speciálně tvarované nože pro moderní mobilizaci měkké tkáně a masážní vosk, který má ideální skluznost a přesto umožňuje pevný úchop.


image

Profesionální parafínová lázeň THERABATH PRO®

Prověřená kvalita parafínové lázně od roku 1962.

Třikrát filtrovaný parafín nejvyšší kvality pro absolutní čistotu. Hluboce hydratuje a přináší rychlou úlevu bez léčiv. Je velmi jemný, měkký a nemastný. Vhodný k aplikaci při všech terapiích kde je potřeba špičková kvalita vosku.
Skvělý také jako aromaterapie.

Výhody parafínové terapie

Léčebné

  • působí zmírnění bolestí při artritidě, zánětech kloubů, ztuhlosti a poranění svalů
  • působí rychlé hloubkové teplo
  • zvyšuje prokrvení pro lepší obnovu tkání
  • působí zklidňujíce a relaxačně
  • vhodné při rehabilitaci po zlomeninách a úrazech pro uvolnění svalstva a pohyblivosti kloubů před sportem a masáží

Relaxační

  • zvlhčuje lokálně pokožku
  • napíná a hydratuje pokožku pro zmírnění vrásek
  • otevírá póry pro detoxikaci
  • zanechává pokožku jemnou a zdravě vyhlížející

od 130 Kč | zobrazit ceník

image

Masáž s rašelinovým zábalem

Rašelinové zábaly jsou výborné k léčbě bolestí zad a kloubů. Zlepšuje se tím tonus kůže a podkoží, dochází k hlubokému prohřátí a způsobuje relaxaci svalů a uvolnění vazivové tkáně, což značně zvyšuje efekt následné masáže. Při výrobě produktů pro balneoterapii se využívá pouze rašelina ze schválených přírodních léčivých zdrojů, které se těží na rašeliništích v oblastech přírodních léčivých pramenů. Soli obsažené v minerálních pramenech prostupují rašelinovým substrátem a obohacují je o látky, které mají blahodárný vliv na náš organismus.

Při proceduře je nejdříve přiložen teplý jednorázový rašelinový zábal na záda na dobu 15 až 20 minut. Teplota zábalu je kolem 46 °C. Po dobu zábalu Vám promasíruji chodidla, zaktivuji reflexní body na chodidlech a uvolním napětí v nohách. Po té následuje klasická masáž zad a šíje zaměřená na problematická místa a celkové uvolnění zádových a krčních svalů.

Rašelinový zábal je plně hygienický, jelikož se vždy používá pouze jednorázově.

Rašelinové zábaly jiných částí těla – klouby, nohy atd – dle domluvy.

od 530 Kč | zobrazit ceník

image

Masáž s parafínovým zábalem

Obecné účinky pozitivní termoterapie prostřednictvím jednorázových parafínových zábalů jsou zejména hyperémie, zvýšení permeability (průchodnosti) kapilár, snížení svalového tonusu, výrazná svalová relaxace.

Oblasti použití: zánětlivé a degenerativní onemocnění kloubů, revmatismus měkkých tkání. U postakutních stavů po traumatech pohybového aparátu, k potlačení bolesti.

Při proceduře je nejdříve přiložen jednorázový zábal na záda na dobu 15 až 20 minut. Teplota zábalu je kolem 52 °C. Po dobu zábalu Vám promasíruji chodidla, zaktivuji reflexní body na chodidlech a uvolním napětí. Po té následuje klasická masáž zad a šíje zaměřená na problematická místa a celkové uvolnění zádových a krčních svalů.

Parafínové zábaly jiných částí těla – klouby, nohy atd. – dle domluvy.

Jednorázový parafínový zábal - ajurvédské bylinky

Jednorázový parafínový zábal "ParaffinWax" obsahuje směs ajurvédských bylin, např.: hořčice indická, blahovičník, libavka, kafrovník, skořice cejlonská. Redukuje lokální bolesti těla, zad a svalstva. Při zahřátí zábalu se postupně uvolňuje svěží vůně bylin, která pomáhá při nástupu viróz a při chronických onemocněních horních cest dýchacích.

Jednorázový parafínový zábal – konopí

Jednorázový parafínový zábal "ParaffinWax" s obsahem čistého panenského konopného oleje bohatého na vitamíny A,D,E a další bioaktivní složky vyživující pokožku. Pomáhá při únavě a zklidňuje.

Jednorázový parafínový zábal – pomeranč

Jednorázový parafínový zábal "ParaffinWax" obsahuje přírodní pomerančový olej, který čistí a osvěžuje pokožku. Tento zábal je vhodný při anticelulitidní terapii. Při zahřátí zábalu se postupně uvolňuje pomerančová vůně, která je svěží a působí povzbuzujícím efektem.

od 530 Kč | zobrazit ceník

Máte zájem o některou z masáží?

Vyplňte jednoduchý formulář a já se vám rád ozvu.

Nebo volejte

604 116 463