Jak jste spokojeni?

Děkuji za vlídná slova všem svým zákazníkům. Masírovat je pro mě radost, když vás vidím odcházet v lepší náladě, než přicházíte.

Antonín Kronus

 Jakuba mohu jen a jen doporučit, určitě za ním přijďte a budete moooc spokojeni :-) !

Dan Hajzler, Litomyšl

Antonín Kronus

 Masérů jsem za svůj život navštívil spoustu a s klidným svědomím mohu pana Lojku jen a jen doporučit. Jeho práce i přístup jsou na vysoké profesionální úrovni. Vážím si ho jako odborníka i jako člověka. Přeji mu hodně úspěchu a zástupy spokojených klientů.

Antonín Kronus, Praha

Jana Štarmanová

 Jakub Lojka je nevtíravý profesionál, ale myslím, že nemá cenu o tom dlouze žvanit, když si to (skoro) každý může vyzkoušet na svou kůži. Není čeho se bát, protože Vám nepohladí "jen" tělo, ale pravděpodobně i duši... Byla jsem maximálně spokojená!!!

Radka Havelková, Letohrad

Jana Štarmanová

 Jakub mě úspěšně pomáhá od bolestí zad. Pracuje v pěkném, čistém prostředí. Má vždy dobrou náladu, proto od něj odcházím potěšena na těle i na duchu.

Jana Hübnerová, Ústí nad Orlicí

Helča Peterová, Litomyšl

 Pan Lojka je bezvadný. Jako tanečnice občas cítím v těle svalový přetlak. Od pana Lojky chodím vždy krásně vyrelaxovaná. Útulné prostředí a příjemná energie toto ještě umocňuje.

Helča Peterová, Litomyšl

Mirka a Aleš Melichárkovi

 Můžeme s manželem doporučit a podat jedině kladné hodnocení. Pomáhal nám od bolesti zad vystřelující do nohou. A k celkové relaxaci vám jistě dopomůže i krásné a útulné prostředí a příjemná atmosféra jeho masérského salonu.

Mirka a Aleš Melichárkovi, Solnice

Iva Kovárníková, Hlinsko

 Pan Lojka je výborný masér, nikoho lepšího jsem v tomto oboru nepotkala. Pomáhá od bolesti zad nejen mně, ale i celé rodině. Všem doporučuji.

Iva Kovárníková, Hlinsko

Jiří Bulva

 Pan Lojka je výborný masér, své práci rozumí a všem ho můžu doporučit. Je to opravdu profesionál a určitě zas k němu zajdu.

Jiří Bulva, Kukle

Jana Štarmanová

 Masáž, tak v té je Jakub jednička!!! Já jsem nyní využila jeho nové služby – tejpování. Již dlouhou dobu mám oteklý kotník a hned napoprvé mně otok opadl, zdá se to jako zázrak, ale funguje :-) velké díky.

Jana Štarmanová, Čistá

Napiště svou vlastní recenzi

Stačí vyplnit následující formulář:

Co se vám na masáži líbí i nelíbí je pro mě důležité.

Děkuji.