Automatické termomasážní lehátko přizpůsobené Vašemu tělu.

CERAGEM Master V3 - sázka na jistotu!

Délka páteře je stejně jako výška u každého člověka jiná.

CERAGEM Master V3 před masáží provede sken páteře, tuto informaci si uloží a přizpůsobí masáž potřebám daného uživatele.

více informací

Vlastnosti:

1. Skenování páteře & APSM

(pokročilý systém pohyblivých masážních jednotek)

Po zvolení z 10 automatických masážních programů, začne termomasážní lehátko Ceragem V3 načítat délku a zakřivení páteře tak, aby zvolený program probíhal individuálně podle délky a zakřivení páteře každého uživatele. Tím se docílí jedinečná a úžasná masáž na míru! Manuální a poloautomatický program nenačítá délku a zakřivení páteře uživatele.

2. Nastavitelná intenzita tlaku

Termomasážní lehátko Ceragem V3 nabízí uživateli zvolit intenzitu tlaku v průběhu masáže mezi 1.-6. stupněm.

3. Široký výběr masážních programů

Termomasážní lehátko Ceragem V3 nabízí uživateli zvolit mezi 12 masážními programy. 9 plně automatických programů v délce 40 min., 1 automatický program v délce 18 min., dále manuální a poloautomatický program

4. Ceragem hudební terapie

Hudební skladby pečlivě vybrané společností CERAGEM se skládají z klasických děl a zvuků přírody. Tyto doplňující efekty slouží k dokonalému dosažení relaxačního stavu při masáži.

 

Lehátko CERAGEM v sobě kombinuje následující alternativní lékařské praktiky:

1. Chiropraxe

Chiropraxe je metoda léčení, která je hodně známa a praktikována především v USA, Kanadě, Austrálii, na Novém Zélandě a v Anglii. Jedná se o metodu uvolňování spinálních nervů prostřednictvím ručního rovnání páteře.Je to nejlepší příklad novodobé alternativní medicíny. Prokazuje, že v mnoha případech bolesti a onemocnění pocházejí od páteře, kde dochází ke skřípnutí nervového kořene. Díky tomuto principu CERAGEM lehátko upravuje pohyblivost našeho těla a postupně odstraňuje bolesti a jiné zdravotní problémy.

2. Masáž

Masáž uvolňuje svaly a šlachy podél páteře, čímž páteř vrací zpět do přirozené polohy. Masírování taktéž protahuje páteř tak, aby se uvolnil tlak meziobratlových plotének, které fungují jako polštářky mezi obratli, kterými vede míšní kanál. Jak stárneme, naše páteř tuhne, a u některých z nás může dojít k jejímu oslabení a následnému vychýlení. Pravidelné masírování páteřní oblasti, které je první částí CERAGEM masážního programu, pomáhá předcházet tuhnutí a oslabování zad.

3. Moxování (termopunktura)

Moxováním se v tradiční čínské medicíně označuje řízené ohřívání akupresurních bodů pomocí tepla získaného spalováním sušených a lisovaných rostlin. Získané teplo přináší lepší prokrvení a povzbuzuje funkce jednotlivých orgánů těla. Ohříváním určitých bodů prostřednictvím moxování rovněž povzbuzuje imunitní systém.

4. Jadeit

Jadeit je v tradiční čínské medicíně považován za kámen s léčebnými vlastnostmi. Pomocí jadeitu se stimuluje Qi neboli životní energie v lidském těle. Projektory v CERAGEM masážním lůžku jsou vyrobeny z jadeitového kamene, který je také velice ceněn pro svou schopnost udržovat a přenášet teplo.

5. Infračervené záření

Vědeckým výzkumem byly prokázány pozitivní účinky infračerveného záření na krevní oběh v celém těle a tím i na celkový zdravotní stav. Optimální působení infračerveného záření je zajištěno interními a externími projektory a epoxid-karbonovými panely umístěnými v hlavní i přídavné matraci lehátka.

6. Psychické uvolnění

Masážní lehátko je určené pro celkovou regeneraci a detoxikaci organizmu a stává se také neuvěřitelně skvělým a příjemným pomocníkem při psychickém vypětí a stresu. Jeho velice pozitivní vliv na zlepšení psychosomatických potíží popsal v roce 2008 přední český lékař MUDr. Jan Cimický,Csc.

Zprávu si můžete přečíst zde.

Kontraindikace:

Akutní zánět slepého střeva, rozštěp páteře, hemofilie, těhotenství, terapii nemohou podstoupit lidé pod vlivem alkoholu a drog.

Doporučení:

Při procedůře je zákazník oblečený a je vhodné  mít bílé tričko z důvodu prostupnosti infračerveného záření.

videa, lekařské zprávy
  • Videopředstavení třetího pokročilého programu můžete shlédnout zde.
  • Lehátko Ceragem v pořadu "U kafíčka" na TV Regina. Rozhovor můžete shlédnout zde.
  • Lehátko Ceragem má také velice pozitivní vliv na zlepšení psychosomatických potíží které popsal v roce 2008 přední český lékař MUDr. Jan Cimický,Csc. Zprávu si můžete přečíst zde.
cena

Omlouvám se, ale lehátko Ceragem není momentálně v provozu. Děkuji za pochopení.

Dodavatelem masážních lehátek je společnost Ceragem Co., Ltd. Jedná se o mezinárodní firmu, která byla založena v září 1998 v Jižní Koreji pod původním názvem Samsung Medical Industry Co., Ltd. Jejich produkty se prodávají ve více než 70 zemích po celém světě. Jako první společnost na světě uvedla na trh automatická termální masážní lehátka. Jejich cílem je stát se světovou špičkou v oblasti péče o zdraví. Masážní lehátko CERAGEM je registrováno jako ZDRAVOTNICKÁ POMŮCKA.