"Nechte se zdravě hýčkat"

Luxusní relaxační a uvolňující masáž sestavená přímo na přání klienta.

Masáž je určená pro ženy a muže, kteří si chtějí dopřát nevšední a silně relaxační zážitek předem sestavený přímo na míru. Přírodní složení nejkvalitních masážních olejů a vonných esencí dokonale uvolní vaše tělo a povzbudí všechny smysly.

Cena

 60 minut - 1500,- Kč
 90 minut - 1800,- Kč
120 minut - 2100,- Kč

Vitalizující kartáčová masáž

Masáž se skládá ze suchého ošetření pomocí bukových kartáčů s přírodními štětinami a následného promasírování bio olejem z břízy bělokoré.

Masáž působí příznivě na krevní oběh, odstraňuje odumřelé buňky, zjemňuje pokožku a stimuluje lymfatický systém. Pokožka je touto péčí krásně připravena pro další ošetření kvalitním přírodním olejem. Díky tomuto postupu také pokožka daleko lépe absorbuje hodnotné výtažky březového oleje.

Cena

60 minut - 700,- Kč

90 minut - 1000,- Kč

K první masáži nutno přikoupit kartáče v ceně 250 Kč
 

Luxusní masáž s BIO vonnou svíčkou

Jedinečná masáž pro ty, kdo si chtějí dopřát nevšední a silný relaxační zážitek. Masáž zahřátým olejem z aromatické svíčky má skvělé antioxidační, regenerační a hydratační účinky. Přírodní složení kvalitních vonných surovin dokonale uvolní vaše tělo a povzbudí všechny smysly.

Cena

40 minut - 600,- Kč
60 minut - 800,- Kč
90 minut - 1100,- Kč

Lávové kameny – Hot Stones

Představte si příjemné teplo pravých lávových kamenů, spojené s vůní bio oleje.

Masáž s lávovými kameny využívá speciální havajské techniky (vychází z havajské masáže Lomi Lomi), které ve spojení s horkými kameny a s použitím bio olejů tělo dokonale promasírují a prohřejí. Díky této kombinaci má masáž vysoký terapeutický a relaxační účinek.

Horké kameny stimulují oslabené partie, krevní a mízní oběh, zvyšují mikrocirkulaci, zrychlují buněčný metabolismus, urychlují odstraňování škodlivin a toxinů, odstraňují svalové spasmy a blokády, vyživují meziobratlové vazy, spolu s bio olejem urychlují regeneraci, prohlubují relaxaci a energetické toky v těle. Prohřívají celé tělo a celkově uvolňují centrální nervovou soustavu.

Masáž s lávovými kameny si skvěle vychutnáte především v zimě.

Cena

 60 minut - 750,- Kč
 90 minut - 1050,- Kč
120 minut - 1350,- Kč

Bambusová masáž

Novinka světových wellness a spa center!

Při této silové masáži pracuji s tlakem, který působí příjemně nahřátá bambusová tyč. Některé tělesné partie masíruji ručně dle individuálních potřeb klienta.

Bambusová masáž je velice účinná, uvolňující a reflexní masáž. Napomáhá k odbourávání celulitidy a přirozené detoxikaci těla. Uvolňuje ztuhlé svaly po sportovním vypětí. V oblasti obličeje má příznivé kosmetické účinky (např. odstraňuje tzv. druhou bradu).

Masáž nedoporučuji klientům s extrémně štíhlou postavou a starším lidem.

Cena

 60 minut - 750,- Kč
 90 minut - 1050,- Kč
120 minut - 1350,- Kč

Thajská masáž nohou

Tato uvolňující masáž chodidel a nohou aktivuje energetické dráhy chodidel a nohou až ke kolenům. Kombinuje uvolňující techniky, akupresuru, protahování, uvolňování napětí v kloubech a ztuhlého svalstva na lýtkách. Za pomoci speciálního dřevěného kolíčku se provádí hluboká stimulace akupresurních bodů, které odpovídají jednotlivým vnitřním orgánům. Doteky během celé masáže jsou vždy cílené a není používáno síly jako v tradičním thajském pojetí. Tlak je vhodně uzpůsoben evropskému vnímání tlaku a bolesti, takže celkově se budete cítit uvolněni a zbaveni stresu, v dobré náladě a s pocitem lehkých nohou.

Thajská masáž působí pozitivně na činnost orgánů dýchací, trávicí i vylučovací soustavy. Zlepšuje krevní a lymfatický oběh. Navozuje déletrvající pocit uvolnění, lehkosti, zbavuje nejen únavy a bolestí nohou, ale uleví i křečovým žilám či bolestem hlavy. Při pravidelné aplikaci svým harmonizačním účinkem na celé tělo vhodně udržuje člověka v dobré fyzické i duševní pohodě.

Cena

50 minut - 650,- Kč

Segmentová reflexní masáž

Je odvozena z klasické masáže. Jedná se o manuální léčebný zásah na povrchu těla, aplikovaný v místech druhotných reflexně vyvolaných změn. Léčebný účinek je vyvoláván působením na nervové spoje. Masáž je vhodná při poúrazových a pooperačních stavech, poruchách prokrvení, při funkčních, degenerativních a některých revmatických onemocněních páteře a kloubů.

Reflexní masáž se provádí nasucho, bez použití masážních prostředků, hmaty jsou prováděny pomalu. Masáž zahajuji podél páteře, v kořenové oblasti segmentů a teprve potom postupuji do periferie. Poloha pacienta záleží na vybrané sestavě, využívá se polohy na břiše nebo vsedě.

Cena
20 minut - 450,- Kč

Klasická masáž

Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra.

Klasická masáž způsobuje značné prokrvení především svalového a vazivového aparátu, ale druhotně i vnitřních orgánů. Dochází při ní ke zrychlení výměny látkové, vytlačení odpadních, balastních látek (např. solí vápníku, kyseliny mléčné, vody…) do kapilárního a lymfatického řečiště. Ztuhlý svalový systém reaguje uvolněním jednotlivých vláken, povolením spazmů. Nastupuje celková regenerace organismu, odstranění únavy, pocit lehkosti a volnosti těla (hlavně při celkové masáži). Klasická masáž může prospět i kloubům díky prokrvení a vybalancování svalových skupin, které klouby fixují.

U klasické masáže se provádějí vydatnější a tvrdší hmaty, které odstraňují nahromaděné únavové látky, např. kyselinu mléčnou ve svalech. Upřednostňuje se masáž celková, ale nejčastěji se používá masáž zad a šíje.

Cena

 40 minut - 500,- Kč
 60 minut - 700,- Kč
 90 minut - 1000,- Kč
120 minut - 1300,- Kč

Baňkování

Princip baňkování spočívá ve vytvoření podtlaku, který způsobí vtažení kůže s podkožím do baňky. Současně dojde k výraznému uvolnění svalů a rozproudění toku energií.

Baňkováním dochází k čištění organismu od toxických látek a posílení imunity organismu. Baňky pomáhají od bolesti páteře a pohybového aparátu, ale také od bolesti hlavy, od únavy a rozptylují následky stresu.

Baňky se mohou nechat působit na jednotlivých kritických místech nebo se jimi přejíždějí olejem namazaná záda. Tato kúra je výjimečná tím, že docílí velmi intenzívního prokrvení masírované tkáně.

Cena

 40 minut - 450,- Kč
 60 minut - 650,- Kč

Masáž s parafínovým zábalem

Při proceduře je nejdříve přiložen jednorázový zábal na záda na dobu 15 až 20 minut. Teplota zábalu je kolem 52 °C. Po dobu zábalu Vám promasíruji chodidla, zaktivuji reflexní body na chodidlech a uvolním napětí v nohou. Poté následuje klasická masáž zad a šíje zaměřená na problematická místa a celkové uvolnění zádových a krčních svalů.

Po domluvě je možné aplikovat také parafínové zábaly jiných částí těla – kloubů, nohou atd.

Více ...

Jednorázový parafínový zábal, Ajurvédské bylinky

Jednorázový parafínový zábal "ParaffinWax" obsahuje směs ajurvédských bylin, např.: hořčice indická, blahovičník, libavka, kafrovník, skořice cejlonská. Redukuje lokální bolesti těla, zad a svalstva. Při zahřátí zábalu se postupně uvolňuje svěží vůně bylin, která pomáhá při nástupu viróz a při chronických onemocněních horních cest dýchacích.

Jednorázový parafínový zábal,    Pomeranč

Jednorázový parafínový zábal "ParaffinWax" obsahuje přírodní pomerančový olej, který čistí a osvěžuje pokožku. Tento zábal je vhodný při anticelulitidní terapii. Při zahřátí zábalu se postupně uvolňuje pomerančová vůně, která je svěží a působí povzbuzujícím efektem.

Cena

 60 minut - 750,- Kč
 90 minut - 1050,- Kč
120 minut - 1350,- Kč

Masáž klasická + masážní pistol PINOFIT®Physio Boost

Masážní pistole umožňí lepší regeneraci svalů, šlach a ostatních měkkých tkání jako například povrchové nebo hluboké fascie. Lepší a rychlejší regenerace těchto struktur, může znamenat pro sportovce značné zvýšení výkonnosti. Ošetření má také velký význam v rámci prevence výskytu sportovních zranění a poškození pohybového aparátu.

Více...

Jak fungují masážní pistole?

Základem je kombinace tlaku a vibrace různé intenzity, které společně snižují napětí, uvolňují a prokrvují svaly. Masážní pistole má několik druhů nástavců pro různé svalové skupiny pro lepší a přesnější ošetření těžko dostupných oblastí v rámci pohybového aparátu.

Cena

  40 minut -  500,- Kč
  60 minut -  700,- Kč
  90 minut -  1000,- Kč
120 minut - 1300,- Kč

Cena

20 minut - 300,- Kč

Masáž masážní pistolí PINOFIT®Physio Boost

Masážní pistole umožňí lepší regeneraci svalů, šlach a ostatních měkkých tkání jako například povrchové nebo hluboké fascie. Lepší a rychlejší regenerace těchto struktur, může znamenat pro sportovce značné zvýšení výkonnosti. Ošetření má také velký význam v rámci prevence výskytu sportovních zranění a poškození pohybového aparátu.

Jak fungují masážní pistole?

Základem je kombinace tlaku a vibrace různé intenzity, které společně snižují napětí, uvolňují a prokrvují svaly. Masážní pistole má několik druhů nástavců pro různé svalové skupiny pro lepší a přesnější ošetření těžko dostupných oblastí v rámci pohybového aparátu.

Profesionální parafínová lázeň THERABATH PRO®

Třikrát filtrovaný parafín nejvyšší kvality hluboce hydratuje a přináší rychlou úlevu bez použití léčiv. Je velmi jemný, měkký a nemastný. Rychlé hloubkové teplo uvolňuje od bolesti při artritidě, zánětech kloubů a poranění svalů. Kromě zdravotních dopadů má zklidňující a relaxační účinky. Hydratace pokožky zmírňuje tvorbu vrásek a otevírá póry pro detoxikaci.

Více ...

Výhody parafínové terapie

Léčebné

  • působí zmírnění bolestí při artritidě, zánětech kloubů, ztuhlosti a poranění svalů
  • působí rychlé hloubkové teplo
  • zvyšuje prokrvení pro lepší obnovu tkání
  • působí zklidňujíce a relaxačně
  • vhodné při rehabilitaci po zlomeninách a úrazech pro uvolnění svalstva a pohyblivosti kloubů před sportem a masáží

Relaxační

  • zvlhčuje lokálně pokožku
  • napíná a hydratuje pokožku pro zmírnění vrásek
  • otevírá póry pro detoxikaci
  • zanechává pokožku jemnou a zdravě vyhlížející
Cena

20 minut - 250,- Kč

Flossing

Flossing je kompresní intervalová metoda využívaná k mobilizaci kloubů a regeneraci celého pohybového aparátu.

Tato metoda umožňuje rychlejší návrat sportovců do tréninkové fáze, zlepší regeneraci, pomůže ke snížení otoků, zrychluje návrat rozsahu pohybu po operacích.

Cena

Dle rozsahu - od 150 Kč

Kinesiotaping

Princip účinku elastického tejpu je zcela nový a převratný jak pro sport, tak pro rehabilitaci, fyzioterapii a v neposlední řadě i lymfologii. Kinesiotejp se lepí na čistou, suchou a odmaštěnou pokožku na sval v maximálním protažení. Napnutí a směr vedení tejpu se volí podle zamýšleného účinku na základě znalostí anatomie.

S kinesiotejpem lze díky jeho voděodolnosti provádět běžnou denní hygienu, případně plavat.

Více ...

Kinesiotejp se lepí na čistou, suchou a odmaštěnou pokožku na sval v maximálním protažení. v případě silného ochlupení je lepší provést před aplikací depilaci (páska lépe přilne a její odstraňování potom není bolestivé). Napnutí a směr vedení tejpu se volí podle zamýšleného účinku na základě znalostí anatomie.

S kinesiotejpem lze díky jeho voděodolnosti provádět běžnou denní hygienu, případně plavat. Je třeba dbát na to, aby se po koupeli, resp. návštěvě bazénu tejp vždy pečlivě vysušil ručníkem. Nedoporučuji návštěvu sauny, ani tejp sušit fénem (lepidlo se aktivuje teplem a tejp by se náročně odstraňoval).

Kinesiotejp ve většině případů nevyvolává žádné podráždění, nicméně pokud by došlo ke svědění nebo zhoršení potíží, je třeba tejp odstranit.

Cena

Dle rozsahu - od 150 Kč

Používám kvalitní a osvědčené produkty

logo torf111
Bez názvu-11
Bez názvu-2